قوانین

قوانین و شرایط استفاده از سرویس های استپ سرور

شرایط و ضوابط کلی ارائه خدمات

تمامی مشتریان و استفاده کنندگان از خدمات هاستینگ استپ سرور اعم از حقیقی و حقوقی موظف به رعایت شرایط و ضوابط مندرج در این صفحه می باشند. فلسفه وجود چنین توافقنامه ای، حصول اطمینان از این مطلب است که مشتریان ضمن استفاده از سرویسهای هاستینگ استپ سرور حقوق سایر استفاده کنندگان را نیز رعایت می کنند و شرایطی بوجود نمی آورند که سرویس دهی این میزبان به سایرین با اختلال مواجه شود. هاستینگ استپ سرور حق اضافه، حذف و یا اصلاح هر یک از موارد این مقررات را در هر زمان بدون اعلام قبلی را برای خود محفوظ می دارد و این عمل را می تواند از طریق ارسال موارد اصلاحی در سایت اصلی یا اعلام رسمی شرایط اصلاح شده انجام دهد.
محدوده استفاده از منابعCPU , Disk space , Traffic Data transfer , Ram , و …
لیکن موارد زیر نیز باید در نظر باشند.
* حداکثر CPU در میزبانی اشتراکی ۱۰% در بازه زمانی ۱ دقیقه
* حداکثر Ram میباشد ۱ گیگ برای هر هاست
* حد اکثر Disk Space بر اساس مشخصات مندرج درتعرفه
* حداکثر Bandwidth لحظه ای در میزبانی اشتراکی ۲ مگابیت در ثانیه
– ملاک تشخیص، نرم افزارهای کنترلی و واحد فنی هاستینگ استپ سرور خواهد بود.
اسکریپتهای چت آنلاین ، بازی آنلاین و پخش موسیقی و فیلم آنلاین ممنوع می باشد.
-استپ سرور متعهد به جلوگیری از ارسال ایمیل های انبوه مزاحم (Spam) می باشد و در هیچ یک از خدمات ارایه شده استپ سرور ارسال اسپم مجاز نیست و ارسال بسش از 1000 ایمیل در روز باعث مسدودی سرویس کاربر بدون اطلاع قبلی میشود. در صورت مشاهده موارد استپ سرور مجاز به مسدود سازی خدمات بدون اطلاع قبلی می باشد.

قوانین پهنای باند و فضای نامحدود
هارد های میزبانی وب در استپ سرور SSD پر سرعت میباشد که بخاطر بالا بودن قیمت آن استفاده از هاست های ارائه شده روی سرور استپ سرور به عنوان هاست دانلودی یا اپلود سنتر غیر مجاز بوده و باعث مسدودی اکانت کاربر میشود

ارسال هرزنامه (Spam)
ارسال حجم زیادی پیامهای غیر ضروری و یا بازرگانی از طریق اینترنت (که به این عمل ارسال اسپم می گویند) بدون توجه به اینکه این عمل ظرفیت سرور را پر می کند یا در سرویس دهی به مشتریان هاستینگ استپ سرور اختلال ایجاد می نماید یا خیر، ممنوع است. هر گونه توزیع و یا فروش نرم افزارهایی که برای ارسال هرزنامه به کار می روند نیز، بر روی سایتهایی که بر روی سرورهای استپ سرور قرار دارند، ممنوع است.

برنامه های اجرایی
هر نوع برنامه ای که خطر امنیتی بالقوه ای را ایجاد نماید یا به نظر برسد که بر عملکرد سرور یا سلامت شبکه تأثیر نادرستی دارد بسته خواهد شد و یا به صورت خودکار و بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد. هاستینگ استپ سرور برنامه های اجرایی را که با سایتهایی که توسط این وبسایت میزبانی شده اند در ارتباط اند یا هر برنامه ای را که احتمال داده شود با اهداف خرابکارانه مورد استفاده قرار می گیرند، مجاز نمی داند.

استفاده غیر قانونی
سرورها و خدمات میزبانی وب هاستینگ استپ سرور فقط می بایست با اهداف قانونی مورد استفاده قرار بگیرند. ارسال، نگهداری یا توزیع هر نوع اطلاعات، داده ها یا مطالب، که در مغایرت با قوانین جمهوری اسلامی ایران و نیز قوانین بین المللی باشد، یا آنچه که مستقیماً باعث تسهیل تخلف از هر نوع قانون مشخص شود، ممنوع است.

تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات (Backup)
هاستینگ استپ سرور از تمام اطلاعات سایتها و بانکهای اطلاعاتی مشتریان، به صورت منظم نسخه پشتیبان تهیه می کند اما مشتریان منحصراً و کاملاً مسئول مدیریت و تهیه نسخه پشتیبان از تمام اطلاعات خود هستند و در صورتی که در مورد خاصی نیاز به بازیابی اطلاعات از دست رفته مشتری بود و نسخه پشتیبان هاستینگ استپ سرور به درستی عمل نکردند، هاستینگ استپ سرور به هیچ وجه مسئولیتی را در این مورد نمی پذیرد. از سایر استان ها مورد پذیرش نمی باشد

تمامی نمایندگان باید اطلاعاتی حقیقی از کاربران خود داشته باشند و در صورتی که فیشینگ یا ... اتفاق بیافتد و نماینده اطلاعات کاربر را نداشته باشد، نماینده مسول این اتفاق است

پشتیبانی
در صورتی که مشترک از پرسنل ما سرویسی را خریداری کرده باشند پشتیبانی آنها از تیکت در سایت و شماره ثبت شده دفتر در داخل سایت میباشد و حق هیچگونه مزاحمت برای آنها از طریق حساب های شخصی پرسنل و یا تماس با تلفن های همراه را ندارند .

پذیرش قوانین
با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت هاستینگ استپ سرور، خریدار قوانین استپ سرور را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.